Ниткова графіка на деревині або папері. Неймовірні роботи 10х класів!

15.01.2018
Здавалося б, що може бути спільного між дошками, цвяхами і різнокольоровими нитками? А спільне є, і називається воно «ниткова графіка». 


Нам є чим пишатися, адже учні відтворили неймовірні картини власноруч! Такий простий декоративний елемент може дуже влучно доповнити будь-який інтер'єр. А наші учні вже майстри цієї справи!

Моделі створені власноруч

Ниткова графіка - це вельми оригінальний і захоплюючий вид декоративно-ужиткового мистецтва, який відомий близько 400 років. Для цього рукоділля використовують поверхню з цвяхами, між якими натягують нитки, що дає можливість створювати дуже химерні картини.

Ниткова графіка (зображення ниткою, нитковий дизайн, ниткографія, ізоиитка) - техніка отримання об'ємного зображення нитками, які натягують у визначеному порядку між вбитими у тверду поверхню цвяхами в певній послідовності, а також вишивка на картоні.

Сучасні матеріали дозволяють отримувати ефектні вироби. Ниткова графіка добре гармонує з аплікацією, малюнком та бісероплетінням.

Може застосовуватися для створення художніх панно, картин. Інтер'єр, прикрашений таким чином, стане неповторним, адже роботи виконують вручну, і двох однакових просто не знайти.

Технікою ниткової графіки виконують зображення не тільки па картоні, фанері, тканині або компакт-дисках, а й безпосередньо на стінах кімнати.

Для виконання робіт в техніці ниткової графіки необхідно мати тверду основу, нитки та інструмент для роботи.

Аналоги