Паперова пластика від 6х класів

15.01.2018

Плетіння з газетних трубочок - творчий процес, в якому майстер створює з газет дивовижні вироби, майже не відрізняються від звичайної плетінки з ротанга.

Плетені вироби з лози володіють незвичайною магнетичної особливістю. Виглядають вони чудово, а факт того, що кожна корзиночка виконана вручну, що додає особливий колорит. Альтернативу лозі багато майстри знайшли у звичайному газетному папері, адже часто у великих містах немає можливості наламати вербові прути. І треба відзначити, що плетінки з паперу нічим не поступаються виробам з прутів. До того ж газети - це доступний і мало бюджетний матеріал, і кожна людина може дозволити собі таке захоплення.

Моделі створені власноруч

Створення заготовок 

Плетіння трубочок з газет

Для роботи підготуйте:

• газети;
• канцелярський ніж;
• спицю для в'язання номером 2-2,5
• клей ПВА або клей-олівець.

1. Починати необхідно з розташування газети, якщо ви будете розрізати газетні аркуші вздовж, то вийдуть короткі трубочки, якщо впоперек у розгорнутому вигляді - трубочки будуть довгі. Оптимальна ширина полосок - 5-7 см.

2. Газет можна брати відразу кілька (якщо вони тонкі), і скласти їх стопкою. Потім лінію згину розрізати ножем. З газетного аркуша повинні вийти чотири смуги.

3. Половина смуг, якщо ви робите довгі трубочки, вийдуть з білою кромкою. З них вийдуть трубочки білого кольору. Бажано ділити між собою білі і кольорові трубочки, в майбутньому вони стануть в нагоді Вам для виготовлення різних виробів.

4. Беремо спицю і під кутом приблизно 20 градусів до краю газетної смуги починаємо накручувати її на спицю. Бажано накручувати щільно. Закріплюємо кінчик смуги в кінці клеєм. Нижній край трубочки повинен бути трохи ширше верхнього.

5. Коли Ви навчитеся крутити трубочки правильно, для прискорення процесу можете починати з розкладки смуг, як показано на фото, потім проклеювати куточки і після цього вже приступати з крученню.

6. Техніка плетіння практично ідентична лозоплетіння, а вироби з газет виходять досить міцні і, при правильній обробці, води вони не бояться.

Це лише початок, найцікавіше чекає попереду. Набирайтеся терпіння та натхнення від робіт практикуючих майстрів і успіх Вам гарантовано! Максимум захоплення від своєї першої роботи Вам гарантовано!


Аналоги